Рўйхатдан ўтиш санаси:06.06.2024Рўйхатга олиш рақами:2483245Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.04.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:06.05.2025Устав капитали ҳажми:1 004 600 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46750 - Кимёвий маҳсулотлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726292 - Тошкент шаҳри, Янгиҳаёт туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ALCHEMICALS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.06.2024Регистрационный номер:2483245Дата перерегистрации:07.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.05.2025Размер уставного фонда:1 004 600 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46750 - Оптовая торговля химическими продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления