Рўйхатдан ўтиш санаси:23.02.2010Рўйхатга олиш рақами:00249106Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.09.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:23.12.2025Устав капитали ҳажми:946 154 550.90 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:96010 - Тўқимачилик буюмлари ва мўйнали буюмларни ювиш ва кимёвий тозалашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:23.02.2010Регистрационный номер:00249106Дата перерегистрации:18.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.12.2025Размер уставного фонда:946 154 550.90 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:96010 - Стирка и химическая чистка текстильных и меховых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления