Рўйхатдан ўтиш санаси:27.04.2016Рўйхатга олиш рақами:5744Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.04.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:25.12.2024Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:56100 - Ресторанлар ва озиқ-овқат маҳсулотлари етказиш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727265828 - Тошкент вилояти, Тошкент тумани, ҲасанбойДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:27.04.2016Регистрационный номер:5744Дата перерегистрации:27.04.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.12.2024Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265828 - Ташкентская область, Ташкентский район, ХасанбайСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления