Рўйхатдан ўтиш санаси:08.02.1995Рўйхатга олиш рақами:7/219Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.09.2004Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:19.03.2026Устав капитали ҳажми:1 499 751 720.00 UZSҲолати:Банкротлик жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10610 - Тегирмон-ёрма саноати маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1735218 - Қорақалпоғистон Республикаси, Қанликўл туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:335230000921ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:08.02.1995Регистрационный номер:7/219Дата перерегистрации:10.09.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.03.2026Размер уставного фонда:1 499 751 720.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1735218 - Республика Каракалпакстан, Канлыкульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335230000921Статус свидетельства НДС: