Рўйхатдан ўтиш санаси:21.04.2016Рўйхатга олиш рақами:009027-05Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.12.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:21.06.2023Устав капитали ҳажми:1 876 409 820.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:10510 - Сутни қайта ишлаш ва пишлоқ ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727265 - Тошкент вилояти, Тошкент туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"GRAND CHICKEN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.04.2016Регистрационный номер:009027-05Дата перерегистрации:29.12.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.06.2023Размер уставного фонда:1 876 409 820.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10510 - Переработка молока и производство сыраОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265 - Ташкентская область, Ташкентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления