Рўйхатдан ўтиш санаси:13.05.1996Рўйхатга олиш рақами:124/5Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.07.2015Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:896 441 895.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1735401 - Қорақалпоғистон Республикаси, НукусДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:335010091973ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"NUKUS DEHQON BOZORI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:13.05.1996Регистрационный номер:124/5Дата перерегистрации:29.07.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:896 441 895.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335010091973Статус свидетельства НДС: