Рўйхатдан ўтиш санаси:12.07.2019Рўйхатга олиш рақами:742688Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:01.06.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:212 666 650 963.39 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:25110 - Қурилиш металл конструктсиялари ва буюмлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727259 - Тошкент вилояти, Янгийўл туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:163Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327150130336ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:12.07.2019Регистрационный номер:742688Дата перерегистрации:01.06.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:212 666 650 963.39 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:25110 - Производство строительных металлических конструкций и изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727259 - Ташкентская область, Янгиюльский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
(филиалов и отделений иностранных фирм)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327150130336Статус свидетельства НДС: