Тўлиқ номланиши:"NAFOSAT-NODIR" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:05.12.2005Рўйхатга олиш рақами:2395Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.12.2005Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:200 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68201 - Савдони ташкил қилиш учун майдонларни ижарага бериш ва бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1727239 - Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"NAFOSAT-NODIR" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:05.12.2005Регистрационный номер:2395Дата перерегистрации:05.12.2005Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления