Рўйхатдан ўтиш санаси:27.12.2006Рўйхатга олиш рақами:4576Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.04.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:50 640 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:77320 - Фуқаролик объектлари қуриш учун мўлжалланган қурилиш техникаси ва ускуналари ижараси ва лизингиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735401 - Қорақалпоғистон Республикаси, НукусДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:27.12.2006Регистрационный номер:4576Дата перерегистрации:08.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 640 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления