Рўйхатдан ўтиш санаси:15.08.2017Рўйхатга олиш рақами:22007Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:15.08.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:17.02.2026Устав капитали ҳажми:1 216 280 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1710250501 - Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани, ЯккабоғДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:310160010329ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:15.08.2017Регистрационный номер:22007Дата перерегистрации:15.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.02.2026Размер уставного фонда:1 216 280 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1710250501 - Кашкадарьинская область, Яккабагский район, ЯккабагСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310160010329Статус свидетельства НДС: