Рўйхатдан ўтиш санаси:26.07.2024Рўйхатга олиш рақами:2529853Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 200 000.00 UZSҲолати:Ҳаракатсиз ҳолатдаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47290 - Ихтисослашган дўконларда бошқа озиқ-овқат маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718233 - Самарқанд вилояти, Самарқанд туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:26.07.2024Регистрационный номер:2529853Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 200 000.00 UZSСостояние:Неактивное состояниеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718233 - Самаркандская область, Самаркандский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления