Рўйхатдан ўтиш санаси:06.01.2023Рўйхатга олиш рақами:2054400Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.02.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:13.03.2024Устав капитали ҳажми:7 982 284 406.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47740 - Ихтисослашган дўконларда медитсина ва ортопедик товарлар чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BINKET MED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.01.2023Регистрационный номер:2054400Дата перерегистрации:14.02.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.03.2024Размер уставного фонда:7 982 284 406.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47740 - Розничная торговля в специализированных магазинах медицинскими и ортопедическими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления