Рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.2018Рўйхатга олиш рақами:574557Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:25 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:85100 - Мактабгача таълимТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1722226866 - Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани, ДалварзинДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"JAJJI FARISHTA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.02.2018Регистрационный номер:574557Дата перерегистрации:09.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:25 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85100 - Дошкольное образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722226866 - Сурхандарьинская область, Шурчинский район, ДальверзинСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления