Рўйхатдан ўтиш санаси:27.05.2020Рўйхатга олиш рақами:851430Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.05.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:31.03.2026Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:08110 - Қурилиш ва пардозлаш учун тошТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718235843 - Самарқанд вилояти, Нуробод тумани, СазоғонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:27.05.2020Регистрационный номер:851430Дата перерегистрации:27.05.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:31.03.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718235843 - Самаркандская область, Нурабадский район, СазогонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления