Рўйхатдан ўтиш санаси:04.02.2022Рўйхатга олиш рақами:1093656Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:14.11.2023Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:10410 - Ўсимлик ва ҳайвонлар ёғлари ва мойларини ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710229 - Қашқадарё вилояти, Косон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"KOSON BAXT OIL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.02.2022Регистрационный номер:1093656Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.11.2023Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710229 - Кашкадарьинская область, Касанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления