Рўйхатдан ўтиш санаси:20.02.2017Рўйхатга олиш рақами:2006561Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.03.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 590 047 678.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47760 - Ихтисослашган дўконларда гуллар ва бошқа ўсимликларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727248 - Тошкент вилояти, Қибрай туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:163Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327060011487ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:20.02.2017Регистрационный номер:2006561Дата перерегистрации:10.03.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 590 047 678.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47760 - Розничная торговля в специализированных магазинах цветами и другими растениями, семенами, удобрениями, домашними животными (питомцами) и кормом для нихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
(филиалов и отделений иностранных фирм)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327060011487Статус свидетельства НДС: