Тўлиқ номланиши:NEXT TECH ENERGY B.V. ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО
Рўйхатдан ўтиш санаси:19.06.2014Рўйхатга олиш рақами:3202Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:26.07.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:04.11.2024Устав капитали ҳажми:1.00 UZSҲолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:94110 - Тижорат ва тадбиркорлик аъзолик ташкилотлари фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:320 - ВаколатхонаМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:320Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:NEXT TECH ENERGY B.V. ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО
Дата регистрации:19.06.2014Регистрационный номер:3202Дата перерегистрации:26.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.11.2024Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:94110 - Деятельность коммерческих и предпринимательских членских организацийОПФ:320 - ПредставительствоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления