Рўйхатдан ўтиш санаси:20.04.2012Рўйхатга олиш рақами:1421Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.04.2012Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:55 600 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:03120 - Чучук сувларда балиқ овлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727233501 - Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани, ДўстободДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"IMKON BALIQ FAYZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.04.2012Регистрационный номер:1421Дата перерегистрации:20.04.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:55 600 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:03120 - Пресноводное рыболовствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233501 - Ташкентская область, Куйичирчикский район, ДустободСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления