Рўйхатдан ўтиш санаси:02.10.2018Рўйхатга олиш рақами:639887Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.04.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:9 500 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:90020 - Спектакллар намойишини техник жиҳатдан қўллаб-қувватлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ARMEDIA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.10.2018Регистрационный номер:639887Дата перерегистрации:13.04.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:9 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:90020 - Техническая поддержка при показе спектаклейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления