Рўйхатдан ўтиш санаси:30.05.2019Рўйхатга олиш рақами:728924Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.05.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:7 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01240 - Данакли ва пўчоқли уруғи бўлган мевалар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727224 - Тошкент вилояти, Бўстонлиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:30.05.2019Регистрационный номер:728924Дата перерегистрации:30.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления