Рўйхатдан ўтиш санаси:22.06.2011Рўйхатга олиш рақами:007104-08Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.06.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:29.12.2023Устав капитали ҳажми:300 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:17220 - Хўжалик-маиший ва санитария-гигиенага мўлжалланган қоғоз буюмлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"POYTAXT XROM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.06.2011Регистрационный номер:007104-08Дата перерегистрации:22.06.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.12.2023Размер уставного фонда:300 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:17220 - Производство бумажных изделий хозяйственно-бытового и санитарно-гигиенического назначенияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления