Рўйхатдан ўтиш санаси:16.09.2025Рўйхатга олиш рақами:2944586Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.06.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 500 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:62090 - Ахборот технологиялари ва компютер тизимлари соҳасидаги бошқа фаолият турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726262 - Тошкент шаҳри, Учтепа туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"NAVAIY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.09.2025Регистрационный номер:2944586Дата перерегистрации:04.06.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:62090 - Другие виды деятельности в области информационных технологий и компьютерных системОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления