Рўйхатдан ўтиш санаси:16.10.2017Рўйхатга олиш рақами:548381Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.10.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:08.08.2022Устав капитали ҳажми:2 441 704 000.00 UZSҲолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:46110 - Қишлоқ хўжалик хом ашёсиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703209551 - Андижон вилояти, Бўстон тумани, БўзДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"AGROVILLA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.10.2017Регистрационный номер:548381Дата перерегистрации:16.10.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.08.2022Размер уставного фонда:2 441 704 000.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:46110 - Деятельность агентов по оптовой торговле сельскохозяйственным сырьем, живыми животными, текстильным сырьем и полуфабрикатамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703209551 - Андижанская область, Бустонский район, БозСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления