Рўйхатдан ўтиш санаси:17.05.2017Рўйхатга олиш рақами:518378Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.05.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:28.01.2026Устав капитали ҳажми:550 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:43120 - Қурилиш майдончаларидаги тайёргарлик ишлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710401 - Қашқадарё вилояти, ҚаршиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:17.05.2017Регистрационный номер:518378Дата перерегистрации:17.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.01.2026Размер уставного фонда:550 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:43120 - Подготовительные работы на стройплощадкеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710401 - Кашкадарьинская область, КаршиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления