Рўйхатдан ўтиш санаси:31.01.1997Рўйхатга олиш рақами:1135Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.12.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:835 210 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:45112 - Автомобиллар ва енгил моторли транспорт воситаларининг чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1703206 - Андижон вилояти, Балиқчи туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303080013669ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SHAXRIXON-AVTO RAVON" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:31.01.1997Регистрационный номер:1135Дата перерегистрации:29.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:835 210 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45112 - Розничная торговля автомобилями и легкими автотранспортными средствамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1703206 - Андижанская область, Балыкчинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303080013669Статус свидетельства НДС: