Тўлиқ номланиши:"NAVRO`Z DEHQON BOZORI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:06.05.1996Рўйхатга олиш рақами:3Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.04.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:7 150 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68201 - Савдони ташкил қилиш учун майдонларни ижарага бериш ва бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020095211ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"NAVRO`Z DEHQON BOZORI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:06.05.1996Регистрационный номер:3Дата перерегистрации:30.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 150 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020095211Статус свидетельства НДС: