Рўйхатдан ўтиш санаси:18.07.2019Рўйхатга олиш рақами:744584Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.07.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:56100 - Ресторанлар ва озиқ-овқат маҳсулотлари етказиш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710235505 - Қашқадарё вилояти, Нишон тумани, ТалимаржонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SHAH TRAVEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.07.2019Регистрационный номер:744584Дата перерегистрации:18.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710235505 - Кашкадарьинская область, Нишанский район, ТалимарджанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления