Рўйхатдан ўтиш санаси:23.10.2020Рўйхатга олиш рақами:2020048Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.12.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:05.08.2024Устав капитали ҳажми:25 997 571 980.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46190 - Кенг ассортиментдаги товарлар улгуржи савдоси бўйича агентлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:23.10.2020Регистрационный номер:2020048Дата перерегистрации:18.12.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.08.2024Размер уставного фонда:25 997 571 980.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46190 - Деятельность агентов по оптовой торговле товарами широкого ассортиментаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления