Тўлиқ номланиши:"BUXOROENERGOMARKAZ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:12.09.1997Рўйхатга олиш рақами:2567Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.07.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:638 792 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:35300 - Буғ узатиш ва ҳавони кондитсиялаш тизимлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1706401 - Бухоро вилояти, БухороДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:200Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:306010000481ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"BUXOROENERGOMARKAZ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:12.09.1997Регистрационный номер:2567Дата перерегистрации:04.07.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:638 792 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:35300 - Системы подачи пара и кондиционирования воздухаОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:200 - ПУБЛИЧНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306010000481Статус свидетельства НДС: