Рўйхатдан ўтиш санаси:20.03.2015Рўйхатга олиш рақами:007522-03Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.04.2015Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:05.03.2022Устав капитали ҳажми:433 690 250.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46450 - Парфюмерия ва пардоз товарлари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:20.03.2015Регистрационный номер:007522-03Дата перерегистрации:23.04.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.03.2022Размер уставного фонда:433 690 250.00 сумСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46450 - Оптовая торговля парфюмерными и косметическими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000