Тўлиқ номланиши:"BAU MAX BARAKA" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:19.11.2008Рўйхатга олиш рақами:006968-04Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.12.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:671 150 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52292 - Божхона агентларининг хизматлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020016889ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"BAU MAX BARAKA" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:19.11.2008Регистрационный номер:006968-04Дата перерегистрации:02.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:671 150 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52292 - Услуги таможенных агентовОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020016889Статус свидетельства НДС: