Тўлиқ номланиши:"AILE WEI FOOD" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:12.01.2017Рўйхатга олиш рақами:3472Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.01.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:6 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10390 - Мевалар ва сабзавотларни қайта ишлаш ва консервалашнинг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326070027405ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"AILE WEI FOOD" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:12.01.2017Регистрационный номер:3472Дата перерегистрации:12.01.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10390 - Прочие виды переработки и консервирования фруктов и овощейОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326070027405Статус свидетельства НДС: