Рўйхатдан ўтиш санаси:13.09.2021Рўйхатга олиш рақами:1036635Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:19.03.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:5 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:07290 - Бошқа рангли металл рудаларини қазиб олишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"JAMA GRUP GOLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.09.2021Регистрационный номер:1036635Дата перерегистрации:19.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:07290 - Добыча руд прочих цветных металловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления