Рўйхатдан ўтиш санаси:15.07.2014Рўйхатга олиш рақами:2006283Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.05.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 120 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52100 - Омборларга жойлаш ва сақлаш ("ўзпахтасаноат" ажнинг минтақавий пахта терминалларидан ташқари)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326080002148ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:15.07.2014Регистрационный номер:2006283Дата перерегистрации:07.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 120 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080002148Статус свидетельства НДС: