Тўлиқ номланиши:"G'ALABA AVTO TULPOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:15.11.2007Рўйхатга олиш рақами:1274Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:15.11.2007Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:12.07.2024Устав капитали ҳажми:6 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:49310 - Шаҳар ва шаҳар атрофига қатнайдиган қуруқликдаги ёловчи транспортиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727233501 - Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани, ДўстободДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"G'ALABA AVTO TULPOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.11.2007Регистрационный номер:1274Дата перерегистрации:15.11.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.07.2024Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49310 - Городской и пригородный сухопутный пассажирский транспортОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233501 - Ташкентская область, Куйичирчикский район, ДустободСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления