Рўйхатдан ўтиш санаси:04.06.2021Рўйхатга олиш рақами:998739Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.10.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:03.12.2021Устав капитали ҳажми:1 279 285.26 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:64910 - Молиявий лизингТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:04.06.2021Регистрационный номер:998739Дата перерегистрации:27.10.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.12.2021Размер уставного фонда:1 279 285.26 сумСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:64910 - Финансовый лизингОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000