Рўйхатдан ўтиш санаси:14.02.2017Рўйхатга олиш рақами:5327Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.02.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:15.02.2023Устав капитали ҳажми:41 450 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:41202 - Яшаш учун мўлжалланмаган бинолар қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703220 - Андижон вилояти, Қўрғонтепа туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:14.02.2017Регистрационный номер:5327Дата перерегистрации:14.02.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.02.2023Размер уставного фонда:41 450 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703220 - Андижанская область, Кургантепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления