Рўйхатдан ўтиш санаси:19.11.2011Рўйхатга олиш рақами:2833Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.04.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:50 274 224.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:13101 - Пахта толаларини тайёрлаш ва йигиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1710207 - Қашқадарё вилояти, Ғузор туманиДБИДТ:08184 - Ўзбекистон тўқимачилик ва тикув-трикотаж саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:200Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:310090017368ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"KITOB IP YIGIRUV" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:19.11.2011Регистрационный номер:2833Дата перерегистрации:23.04.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 274 224.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1710207 - Кашкадарьинская область, Гузарский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:200 - ПУБЛИЧНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310090017368Статус свидетельства НДС: