Рўйхатдан ўтиш санаси:03.10.2019Рўйхатга олиш рақами:766986Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.07.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:26.01.2026Устав капитали ҳажми:631 760 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:45201 - Енгил автомобилларга техник хизмат кўрсатиш ва таъмирлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:03.10.2019Регистрационный номер:766986Дата перерегистрации:24.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.01.2026Размер уставного фонда:631 760 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45201 - Техническое обслуживание и ремонт легковых автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления