Тўлиқ номланиши:"OMAD SUG`URTA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:18.06.2019Рўйхатга олиш рақами:1986683Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.02.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:45 000 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:65120 - Ҳаётни суғурталашдан ташқари суғурталашТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:350260106484ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"OMAD SUG`URTA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:18.06.2019Регистрационный номер:1986683Дата перерегистрации:22.02.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:45 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:350260106484Статус свидетельства НДС: