Рўйхатдан ўтиш санаси:26.03.2010Рўйхатга олиш рақами:04377Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.01.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:423 970 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:31010 - Офис ва магазинлар учун мебел ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714401 - Наманган вилояти, НаманганДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"NUFUZ MEBEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:26.03.2010Регистрационный номер:04377Дата перерегистрации:09.01.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:423 970 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:31010 - Производство офисной и магазинной мебелиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000