Тўлиқ номланиши:"O`ZBEKEKSPERTIZA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:07.11.1994Рўйхатга олиш рақами:1504Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.12.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 551 757 974.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:71200 - Техник синовлар ва таҳлилларТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:04634 - Ўзбекистон Республикаси Давлат активларини бошқариш агентлиги
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020005394ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"O`ZBEKEKSPERTIZA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:07.11.1994Регистрационный номер:1504Дата перерегистрации:04.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 551 757 974.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71200 - Технические испытания и анализыОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:04634 - Агентство по управлению государственными активами Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005394Статус свидетельства НДС: