Рўйхатдан ўтиш санаси:21.05.2020Рўйхатга олиш рақами:938755Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.09.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:174 862 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:14140 - Ички кийимлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727239 - Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:21.05.2020Регистрационный номер:938755Дата перерегистрации:06.09.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:174 862 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14140 - Производство нижнего бельяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления