Тўлиқ номланиши:QUYICHIRCHIQ TUMAN XOKIMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.1995Рўйхатга олиш рақами:28Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.01.1994Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:84112 - Давлат ҳокимияти ва бошқарувининг ҳудудий идоралари фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:270 - МуассасаМҲОБТ:1727233501 - Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани, ДўстободДБИДТ:01010 - Мaҳaллий дaвлaт ҳoкимияти oргaнлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:200Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:QUYICHIRCHIQ TUMAN XOKIMIYATI
Дата регистрации:09.02.1995Регистрационный номер:28Дата перерегистрации:17.01.1994Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:84112 - Деятельность региональных органов государственной власти и управленияОПФ:270 - УчреждениеСОАТО:1727233501 - Ташкентская область, Куйичирчикский район, ДустободСООГУ:01010 - Органы государственной власти на местах