Тўлиқ номланиши:"ASAKA YOG`" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:06.06.2017Рўйхатга олиш рақами:47Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:06.01.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 747 463 810.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1703224 - Андижон вилояти, Асака туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303150016441ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"ASAKA YOG`" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:06.06.2017Регистрационный номер:47Дата перерегистрации:06.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 747 463 810.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1703224 - Андижанская область, Асакинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303150016441Статус свидетельства НДС: