Рўйхатдан ўтиш санаси:19.08.1994Рўйхатга олиш рақами:430Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.05.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:202 865 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:96010 - Тўқимачилик буюмлари ва мўйнали буюмларни ювиш ва кимёвий тозалашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727224 - Тошкент вилояти, Бўстонлиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"TOZALIK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.08.1994Регистрационный номер:430Дата перерегистрации:12.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:202 865 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:96010 - Стирка и химическая чистка текстильных и меховых изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления