Тўлиқ номланиши:"BEKOBOD-QURG'ONI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:13.01.2004Рўйхатга олиш рақами:31Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.01.2004Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:06.02.2025Устав капитали ҳажми:51 703 516.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46720 - Металл ва металл рудалари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727413 - Тошкент вилояти, БекободДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BEKOBOD-QURG'ONI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.01.2004Регистрационный номер:31Дата перерегистрации:13.01.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.02.2025Размер уставного фонда:51 703 516.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46720 - Оптовая торговля металлами и металлическими рудамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727413 - Ташкентская область, БекабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления