Тўлиқ номланиши:"O`ZBEKENERGOTA`MIR" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:04.06.1993Рўйхатга олиш рақами:1996193Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.01.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:158 384 544 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:33120 - Машина ва ускуналарни таъмирлашТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727248 - Тошкент вилояти, Қибрай туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030013810ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"O`ZBEKENERGOTA`MIR" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:04.06.1993Регистрационный номер:1996193Дата перерегистрации:21.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:158 384 544 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:33120 - Ремонт машин и оборудованияОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030013810Статус свидетельства НДС: