Рўйхатдан ўтиш санаси:08.02.2019Рўйхатга олиш рақами:683467Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.06.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:422 398 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47220 - Ихтисослашган дўконларда гўшт ва гўшт маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735250 - Қорақалпоғистон Республикаси, Элликкала туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SWEET STARS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.02.2019Регистрационный номер:683467Дата перерегистрации:25.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:422 398 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47220 - Розничная торговля в специализированных магазинах мясом и мясными продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735250 - Республика Каракалпакстан, Элликкалинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления