Рўйхатдан ўтиш санаси:09.06.2015Рўйхатга олиш рақами:3482Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.06.2015Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:15.12.2025Устав капитали ҳажми:51 230 700.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47290 - Ихтисослашган дўконларда бошқа озиқ-овқат маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727424 - Тошкент вилояти, ЯнгийўлДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"FAROVON BARAKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.06.2015Регистрационный номер:3482Дата перерегистрации:09.06.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.12.2025Размер уставного фонда:51 230 700.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления